شرکت «یوز خودرو ایرانیان» با برند «یوز خودرو» با سرمایه گذاری کلان در فروش اقساطی در تلاش است شرایط مناسبی را برای فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی فراهم کند و همواره در راستای جلب رضایت افراد مختلف جامعه در تلاش است تا با ایجاد شرایط مناسب فروش اقساطی خودرو در راستای راحتی مردم کوشش کند.

این شرکت با توجه به سرمایه گذاری قابل توجهی در عرصه فروش اقساطی این امکان را به مشتریان عزیز در سراسر کشور می دهد که با خیال راحت اقدام به خریداری خودرو کنند. از آنجایی که اعتماد دو طرفه در خرید و فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد «یوز خودرو» سعی کرده است امکان تحویل فوری خودرو را برای مشتریان فراهم کند. در نتیجه مشتریان پس طی کردن روند بررسی مدارک می توانند از فروش اقساطی خودرو استفاده کنند و خودرو خود را تحویل  بگیرند. در ادامه می توانید با چگونگی پرداخت و اقساط خودرو آشنا شوید.

همچنین این شرکت برای رفاه حال شما این امکان را فراهم کرده است که با پرکردن فرم بررسی مدارک اطلاعات کامل خود را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز کوشش کنیم. «یوز خودرو» شرایط بسیار ویژه را برای مشتریان عزیز بدون نیاز به ضامن (در صورتیکه اعتبارسنجی شرکت شخص خریدار را از نظر اعتبارسنجی مالی تایید نماید) فراهم کرده است. با ما در تماس باشید.

 

چگونگی فروش اقساطی خودرو(ثبت نام):

پرداخت حداقل ۵۰ درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت و مابقی در طی اقساط از ۶ الی ۶۰ ماهه به انتخاب مشتری

کارمزد ۲۱ درصد سالیانه

سود مشارکت ۱۸ درصد سالیانه

تحویل فوری و ۳۰ روزه

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی شرکت یوز خودرو مراجعه یا تماس حاصل فرمایید.