شرکت «یوز خودرو» در راستای سیاست های راهبردی اقتصادی و فعالیت های گسترده رضایت مشتری و کسب درآمد، تصمیم به ایجاد فرصت مناسب سرمایه گذاری برای نقش آفرینی فعالان اقتصادی و پیاده سازی اهداف بلند مدت در عرصه فروش نقدی و اقساطی خودرو با توجه به تقاضا در بازار خودرو و توان مالی پرداختی مشتریان نموده است.

هدف، رشد شتابان حرکت اقتصادی با اخذ تصمیمات و قوانین روش های اقساطی مناسب و سیاست گذاری خرید و فروش خودرو با جلب رضایت سرمایه گذاران و مشتریان و تدوین نقشه راه برای عرصه های مختلف جهت فعالان اقتصادی می باشد.

بسیار پیش آمده که برای خرید خودروی مورد علاقه مقداری پول کم آورده ایم یا شرایط خرید ایجاد شده از طرف شرکت یا سیستم توزیع کننده خودرو مورد دلخواه ما نبوده است .

در همین راستا ، «یوز خودرو» با بهره مندی از سهامدارانی با سرمایه های کلان فضایی را فراهم کرده تا اشخاص مختلف با امکانات گوناگون بتوانند خودروی مورد علاقه خویش را در کمترین زمان تهیه کرده و از آن لذت ببرند.

بر این اساس فقط کافیست خودروی مورد نظر خود را انتخاب نموده یا تهیه آن را به کارشناسان «یوز خودرو» بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن خودروی دلخواهتان در پارکینگ منزلتان پارک شود.

یکی از امکانات ویژه در این سیستم امکان خرید اقساطی خودرو است که میتوان تا ۶۰ درصد ارزش آنرا به صورت اقساط پرداخت نمود. و دیگری  تامین سرمایه به همین میزان روی سند خودرو جهت رفع مشکلات مالی احتمالی و باز پرداخت به صورت اقساط می باشد.

فقط کافیست برای مشاوره رایگان با کارشناسان فروش «یوز خودرو» تماس گرفته و از جزئیات طرح آگاه شوید.

 

سرمایه گذاری در صنعت خودروسازی

با ارتقاء زندگی شهری در جوامع امروزی ،دسترسی و استفاده از وسایل نقلیه و خودرو بسیار آسانتر از سالهای پیش شده بطوری که به یکی از الزامات زندگی مدرن بدل گشته است .

بالا رفتن تقاضا می طلبد تا شرکتهای خودروساز در چهان رقابتی نزدیک و پر هیجانی را در میزان کمی و کیفی محصولاتشان داشته باشند تا در این عرصه عقب نمانند .

در ایران نیز با وجود شرکتهای بزرگ خودروساز علاقمندی جامعه به سمت خودروهای خارجی است به همین منظور سرمایه گذاری در این بخش علیرغم وجود سیاستهای بازدارنده واردات خودرو از جمله کارهای پرسود است .

بنابراین یکی از سیاستهای «یوز خودرو» کنترل و سوق دادن سرمایه در بازه های زمانی متفاوت به سمت واردات خودروهای خارجی بوده و همچنین فروش آنها به صورت اقساط بلند مدت به عموم مردم در کشور پهناورمان ایران می باشد که این امر با تجمیع سرمایه چندین سرمایه گذار بزرگ و پیرو آن بررسی دقیق و کارشناسانه به همراه تیم حرفه ای براحتی امکان پذیر شده و «یوز خودرو» این توان را دارد تا با ایجاد فضای مناسب  سرمایه گذاری در این بخش، رونق دوباره بخشد.

 

چگونگی تحقق اهداف سرمایه گذاران

  • ایجاد شبکه قوی بازاریابی از طریق استفاده از امکانات مدرن و به روزرسانی امکانات موجود
  • اقدام جهت افزایش نقدینگی با بررسی و اجرای سیاست های اقتصادی با توجه به شرایط موجود
  • ساماندهی وضعیت تامین خودرو و برنامه ریزی اصولی امکانات تامین خودرو
  • افزایش پوشش خدمات تحویل خودرو و رضایت مندی نهایی مشتریان
  • حذف قوانین و مقررات و اصلاح سازی آنها در درون شرکت
  • اخذ تائیدیه های لازم جهت کسب فضای بیشتر بازار خودرو
  • آشنایی با شرکت های رقیب در صنعت خودرو و ایجاد فضای بازار رقابتی
  • قطع ارتباط و برطرف ساختن مشکلات در ارتباط با تامین کنندگان دور از فضای رقابتی
  • اطلاع رسانی به هنگام به مشتریان و سرمایه گذاران و شفاف سازی اطلاعات و قوانین موجود شرکت